Postitatud

SA Hea Hoog tootmis- ja müügijuhina alustas tööd Krista Emajõe

SA Hea Hoog tootmis- ja müügijuhina töötab juba kolm kuud Krista Emajõe, kes hoolitseb töökeskustes toimuva eest ning aitab leida klientidele meelepäraseid lahendusi.

SA Hea Hoog tootmis- ja müügijuhina töötab juba kolm kuud Krista Emajõe, kes hoolitseb töökeskustes toimuva eest ning aitab leida klientidele meelepäraseid lahendusi.

Pärnu tüdruk Krista õppis Tallinna Polütehnilises Instituudis majandusteaduskonnas tööstuse juhtimise ja planeerimise eriala. Pere loomise ajaks kolis ta Põltsamaale, kus peale kaheaastast töötamist Põltsamaa EPT-s jäi lapsega koju. Tosin aastat hiljem, kui noorim pere neljast lapsest lõpetas esimese klassi, suundus Krista taas tööturule.

11 aastat töötas ta AS Eesti Postis, kus alustas vahetuse vanemana ja jätkas aasta hiljem Põltsamaa postkontori juhatajana. Kolm aastat hiljem oli Kristast saanud piirkonnajuht Jõgevamaa 16 postkontori töö korraldamisel, kuni ettevõtte struktuurimuudatustega kaotati keskastme juhtide ametikohad.

Kannapööre sotsiaalvaldkonda

Tööotsingud viisid Krista hoopis teise valdkonda, AS Hoolekandeteenused Võisiku Kodu osakonna vanemtegevusjuhendajana sotsiaaltööd tegema. Kaks aastat tagasi kutsus Anu Hall teda aga SA Hea Hoog vanemtegevusjuhendajaks.

„Endalegi üllatuseks avastasin, et mulle sobib ja meeldib töö sotsiaalvaldkonnas. Algul oli palju uut, sest keskkond, kust tulin, oli praegusest hoopis erinev. Üldiselt kohanen ma aga kiiresti ja püüan hinnata elu ja võimalusi just selles hetkes, kus parasjagu viibin,“ rääkis Krista.

Talle meeldib töötada meeskonnas ja suhelda erinevate inimestega. Krista hindab konkreetsust ja korda ehk igaüks teab oma ülesandeid ning ka tema teab täpselt, millised on ootused talle. Ta peab oluliseks enesetäiendamist nii iseenda, kaastöötajate kui klientide puhul. Üldjuhul töötab Krista lahtise uksega tööruumis, sest tema jaoks on oluline leida aega ka klientidega rääkimiseks.

Kliendid tunnevad end vajalikuna

„Loodan väga, et oleme jätkusuutlikud ka edaspidi. Ideaalne oleks, et igal hommikul tööle tulles on kindel töö või tegevus juba ootamas ning selleks tuleb päris kõvasti pingutada. Mul on väga hea meel näha, kuidas on muutunud nende inimeste enesehinnang, kellega me töötame – nad tulevad hea meelega tööle, sest tunnevad end siis vajalikuna!“ sõnas Krista.

Tööpere kõrval on Kristale kõige olulisem tema enda pere ja lähedased, kellega nauditakse ühiseid ettevõtmisi, mis annavad energiat igapäevasteks toimetusteks.

Soovime Kristale palju edu töös!

Kadri Talva-Ots, kommunikatsioonispetsialist