Postitatud

Aprillis annavad sinililled au

Aprill on veteranikuu, mil poelettidel on kaitseväe ja Kaitseliidu veterane tunnustavad Anname Au kampaania sinilillemärgid. Sinililled valmisid traditsiooniliselt SA Hea Hoog (SAHH) töökeskustes – kokku ligi 8000 õit, nii rinnamärgid kui käepaelad.     Sinilillekampaaniaga kogutud annetustest toetab EVVÜ veterane ja nende lähedasi.… Loe edasi “Aprillis annavad sinililled au”
Postitatud

Hea Hoog Kuressaare töö- ja tegevuskeskus tähistas oma viiendat sünnipäeva

15. veebruaril 2019 avas Kuressaare Ajamaja kolmandal korrusel uksed SA Hea Hoog (SAHH) Kuressaare töökeskus. See koht, millest on saanud paljude jaoks justkui teine kodu, tähistas eile, 15. veebruaril 2024, oma esimest suurt verstaposti – viiendat sünnipäeva! Meie parajalt pisikesse tööruumi oli ennast hommikupoolikul ära mahutanud enamik meie juures tööl käivaid psüühilise erivajadusega meistreid, külalisi, tugiisikuid ja lähedasi, et jagada koos seda tähtsat päeva.… Loe edasi “Hea Hoog Kuressaare töö- ja tegevuskeskus tähistas oma viiendat sünnipäeva”
Postitatud

Parim töökeskus asub Kuressaares

SA Hea Hoog pakkus sel muudatuste tuules möödunud aastal tööd enam kui 500 psüühilise erivajadusega inimesele. Võimalus töötada ja end olulise ühiskonnaliikmena tunda on kõikidele väga oluline ja rahulolu tehtust meie meistrite silmis annab jõudu meie tööperele. Ka sel aastal jätkame traditsiooni ja tunnustame Hea Hoo parimat tiimi.… Loe edasi “Parim töökeskus asub Kuressaares”
Postitatud

Tule Pärnusse tegevusjuhendajaks!

Tule tööle SA Hea Hoog Pärnu Töökeskusesse! Otsime tegevusjuhendajat, kes aitab meie erivajadusega töötajatel elada tegusat tööelu ning on osav ka käelistes tegevustes. Töötada saab nii täis- kui osakoormusega. Kandideeri hiljemalt 10.12.2023 karmen.paimla@heahoog.ee (märgusõna “Pärnu TJ) või Töötukassas https://www.tootukassa.ee/…/too…/tegevusjuhendaja-718556 Inimeste elusid saab muutma hakata alates 02.01.2024!… Loe edasi “Tule Pärnusse tegevusjuhendajaks!”
Postitatud

Hea Hoog töökeskuses käisid väliskülalised 13 riigist

8. mail kogunes SA Hea Hoog Viljandi Töökeskusesse rahvusvaheline ja kirev seltskond – MTÜ Noored Ühiskonna Heaks projekt „Count On Me“ tõi siia 13 riigist 28 inimest. Erasmus+ rahastatud projekti eesmärk oli tutvuda siinsete sotsiaalsete ettevõtetega ning uurida, mida ja kuidas selline ettevõtlusvorm teeb.… Loe edasi “Hea Hoog töökeskuses käisid väliskülalised 13 riigist”
Postitatud

Kevad tuleb Sinilillekampaania kümnenda juubeliga

1. aprillil algab kümnendat korda Sinilillekampaania “Anname au!”, millega kutsutakse kaitseväe ning Kaitseliidu veteranide tunnustamiseks kandma sinilillemärki. 2023. aasta kevadel kogutakse raha, et toetada veterane ja nende lähedasi ning tervishoiu valdkonda laiemalt. Sinilillesümboolika müügist saadav tulu aitab koostöös Pärnu Lahe Rotary Klubiga muuta Pärnu rand ligipääsetavaks erivajadustega inimestele, soetada Hiiumaa haiglale vajalik videokolonoskoop ning koostöös Paralümpiakomiteega luua Kiviõli Seikluskeskusesse para-suusatamise võimaluse.… Loe edasi “Kevad tuleb Sinilillekampaania kümnenda juubeliga”