Postitatud

4000 sinilille

Hea Hoog teeb juba mitmendat aastat koostööd Eesti Vigastatud Võitlejate Ühinguga (EVVÜ), kes aprillikuus kutsub Sinilillekampaaniaga „Anname au!“ kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide tunnustamiseks kandma Sinilillemärki. Tuhanded õied Hea Hoog töökeskuste nobedate kätega meistrite valvsa pilgu all valmisid sel aastal 2000 rinnamärki ja 2000 käepaela.… Loe edasi “4000 sinilille”
Postitatud

Aitame komplekteerida ja pakendada

Kas teadsid, et Hea Hoo töökeskustes ei valmi ainult kena käsitöö, vaid tuleme appi ka ettevõtetele ja ettevõtjatele, kes vajavad abi toodete komplekteerimisel ja pakendamisel? Meie pikaajalisse kogemustepagasisse kuuluvad nii Monieri akende ja uste detailide kui Expressionsi ehete komplekteerimine, Hingetarkuse maitsvate teede pakendamine, Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingu heategevuskampaaniaks „Anname Au“ sinilillede ja käepaelte tegemine ning pakendamine jpm.… Loe edasi “Aitame komplekteerida ja pakendada”
Postitatud

Keila Töökeskus otsib tegevusjuhendajat!

Otsime tegevusjuhendajat meie Hea Hoog Keila Töökeskusesse. Tegevusjuhendaja töötab psüühilise erivajadusega inimestega, juhendab ja õpetab neid – nii valmivad kena käsitöö ja lemmikloomatarvikud, komplekteeritakse tooteid ja töötatakse objektidel. Erivajadusega inimestel on suur soov nagu meil kõikidel – teha tööd ja anda seeläbi oma panus kogukonda.… Loe edasi “Keila Töökeskus otsib tegevusjuhendajat!”
Postitatud

Annetamistalgud

1. detsembril toimuvad Annetamistalgud ja oma esimese heategevusliku oksjoni korraldab ka meie koostööpartner Aarete Laegas. Kui soovid teha head, siis ootab Sinu pakkumisi meie panus ehk Hea Hoo nuuskimismatt mõõtudega 35 x 50 cm – väärt kingitus oma neljajalgsele sõbrale! Vaata lähemalt Aarete Laeka Facebooki lehelt.… Loe edasi “Annetamistalgud”
Postitatud

President külastas Viljandi Töökeskust

6. novembril külastas President Kersti Kaljulaid Viljandis meie töökeskust. Juhendajad Tiina ja Olavi tutvustasid, mis töid meie kliendid teevad. President proovis ka ise järele, sõlmis klient Katrini juhendamisel koerte nuuskimismati narmaid ja sai tublisti hakkama. Kuna President hindab taaskasutust, kinkisime talle Reet Ausi disainitud taaskasutatud teksariidest põlle.… Loe edasi “President külastas Viljandi Töökeskust”