Postitatud

Parim töökeskus asub Põltsamaal

17. detsembril tabas Hea Hoog Põltsamaa Töökeskuse peret üllatus – tegevusjuhendajate ja psüühilise erivajadusega klientide töö tunnistati 2021. aasta parimaks.

Tunnustuse pälvimise tagamaid selgitab Hea Hoo juhatuse liige Raili Viljas: „Põltsamaa Töökeskuse pere paistab silma loova lähenemise ja kiire tegutsemisega ning nad on alati lahendustele orienteeritud. Tööperel on alati palju uusi ideid ja need mõtted saavad elu uute toodetena lisaks juba olemasolevale uhkele valikule. Siia on alati hea tulla, sest ees ootavad rahulolevad kliendid ja entusiastlikud töötajad, kelle töökoht on alati korras ja hästi süstematiseeritud.“

Trumpäss on tiimitöö

Tööpere liikmed Ly Sepri, Marika Veetõusme ja Pille Kadastik ütlevad, et tunnustus tuli nagu välk selgest taevast ning on pisarateni liigutatud. Loomulikult on neil hea meel, et nende tööd on laiemalt märgatud, sest staažikad töötajad on tulnud Hea Hoog meistreid juhendama AS-ist Hoolekandeteenused juba 2016. aastal Võisiku Töökeskusesse ning jätkavad tööd möödunud aastal avatud Põltsamaa Töökeskuses.  

Ly sõnul nõuab nii mõnegi idee elluviimine alguses eneseületust, eriti kui sellist toodet pole varem tehtud. Küll aga leiab tubli tiim kiirelt ajurünnakut tehes kiirelt lahenduse, mida katsetada ja nii saabki ideest asja.

„Tulen tööle hea tundega, sest mulle mu töö meeldib! On ju põnev, kui kogu aeg saad mõelda ja teha omamoodi asju. Ideid õhku visates tekib kiirelt arutelu ja siis juba saabki toode valmis,“ jagab Pille tiimi head sünergiat.

Ka kliendid üllatavad tööperet pidevalt – vahel ei usugi, et mõni neist mingi tööga hakkama saab, aga kõik on tublid, hakkajad ja alati valmis õppima.

Põltsamaa Töökeskuses valmivad meistrite osavate käte all paljud erinevad tooted, näiteks populaarsed nuuskimismatid loomadele, kaunid vaibad, pabervitstest punutised, kaardid, paberkarbid, voodilinad, padjapüürid, vilt- ja puidutooted. Lisaks punutakse juba aastaid Anname au! kampaania käepaelasid. Tootevaliku leiad veebipoest www.heahoog.ee.

Soovime palju õnne ja ikka häid ideid!

Kadri Talva-Ots, kommunikatsioonispetsialist