Postitatud

Hea Hoo uus juht on Raili Viljas

Raili Viljas

Alates 1.04.2021 võtab SA Hea Hoog juhtimise üle Raili Viljas, kes on meie Hoolekandeteenuste staažikas töötaja.

Raili alustas tööd 2006. aastal Kernu hooldekodust, kus esimesed kaks aastat oli pearaamatupidaja ja järgmised viis kuni kodu sulgemiseni 2013. aastal kodu juht. Augustis 2014 asus ta tööle varahalduses ning jätkas 2019. a. märtsist kuni 2020.a oktoobrini Lääne piirkonnajuhi ülesannetes. Peale seda alustas Raili tööd meie tööhõivejuhina ning nüüd võtab ta Piret Lemsalult üle SAHHi juhtimise, et Piret saaks taas kogu tähelepanu pühendada tööle meie finantsdirekorina AS-is Hoolekandeteenused.

Hea Hooga hästi kursis

Viie kuu jooksul on Raili end hästi kurssi viinud SAHHis osutatavate teenustega ja aruandlusega meie hankepartneritele. „Koroonaga seoses ei ole ma kahjuks saanud külastada töökeskuseid, kuid nüüd, kui oleme enamuses vaktsineeritud, plaanin alates aprillist järjest kõik töökeskused läbi käia,“ räägib Raili oma plaanidest põhjalikult tutvuda ka sihtasutuse tootmispoolega. Siiani on suhtlus käinud meili või Teamsi vahendusel.

„SAHH on Pireti juhtimisel väga edukalt arenenud. Minu eesmärk on saavutatud edu hoida,“ jagab Raili edasisi plaane. „Kindlasti vajame paremaid digilahendusi ja see on üheks prioriteediks. Osaleme jätkuvalt hangetel, et suurendada töövõimalusi nii Hoolekandeteenuste üksuste kui väljaspoolt tulevatele (kodudest, mujal teenusel olevatele) klientidele.“

Ise tehtud, hästi tehtud

Koroonaaeg on Railile soodne olnud ka ise käsitöö tegemise osas – nii said aasta alguses valmis villased sokid perele, pooleli on veel laudlina heegeldamine. Praegu on alanud rohenäppude magusaim aeg, tomati- ja kurgitaimed juba sirguvad ning kaugel pole ka aeg, kus kartulid, porgandid jmt maha saab panna. Argitoimetustest aitavad Railil kõige paremini puhata aga lugemine ja metsas jalutamine, mis hooajati toob kaasa ka marju ja seeni täis korvi.

Soovime edu uues ametis!

Kadri Talva-Ots, kommunikatsioonispetsialist